HubSpot (3.0.0-rc1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Remove
sr: Уклони

en: Settings
sr: Подешавања

en: ID
sr: ИД

en: Mapping
sr: Мапирање
