HubSpot (3.0.0-rc3) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Remove
az: Çıxart

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: Include
az: Daxildir

en: Never
az: Heç vaxt

en: External
az: Xarici

en: Option
az: Seçim

en: Source
az: Mənbə

en: Notice
az: Xəbərdarlıq

en: Select
az: Seçin

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: Field mapping
az: Sahənin xəritələşdirilməsi

en: About
az: Haqqında

en: Debugging
az: Sazlama
