HubSpot (3.0.0-rc3) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Source
bo: ཁུངས

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Debugging
bo: གནོད་སྐྱོན་སེལ་བ
