HubSpot (3.0.0-rc3) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: ID
eu: IDa

en: Subscriptions
eu: Harpidetzak

en: Include
eu: Barne

en: Always
eu: Beti

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Source
eu: Iturburua

en: Notice
eu: Ohartarazpena

en: Select
eu: Aukeratu

en: No subscriptions available.
eu: Ez dago harpidetza erabilgarririk.

en: About
eu: (r)i buruz

en: Debugging enabled
eu: Araztua gaitua
