HubSpot (3.0.0-rc3) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Value
he: ערך

en: Actions
he: פעולות

en: Remove
he: הסרה

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Subscriptions
he: מנויים

en: Include
he: כלול

en: Never
he: אף פעם

en: External
he: חיצוני

en: Option
he: אפשרות

en: Source
he: מקור

en: Notice
he: הודעה

en: Select
he: בחר

en: Subscription
he: מנוי

en: Mapping
he: מיפוי

en: No subscriptions available.
he: אין מנויים זמינים.

en: Field mapping
he: מיפוי שדות

en: About
he: אודות

en: Element
he: אלמנט

en: Debugging
he: איתור באגים
