HubSpot (3.0.0-rc3) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Actions
hu: Műveletek

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Settings
hu: Beállítások

en: ID
hu: Azonosító

en: Subscriptions
hu: Feliratkozások

en: Include
hu: Befoglalás

en: Always
hu: Mindig

en: Never
hu: Soha

en: External
hu: Külső

en: Option
hu: Lehetőség

en: Source
hu: Forrás

en: Notice
hu: Megjegyzés

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Subscription
hu: Feliratkozás

en: Mapping
hu: Leképzés

en: No subscriptions available.
hu: Nincs elérhető feliratkozás.

en: Field mapping
hu: Mező leképzés

en: About
hu: Leírás

en: Subscription Name
hu: Előfizetés neve

en: I agree
hu: Elfogadom

en: Element
hu: HTML elem

en: Debugging
hu: Hibakeresés

en: Debugging enabled
hu: Hibakeresés engedélyezve

en: Error message: @message
hu: Hibaüzenet: @message
