HubSpot (3.0.0-rc3) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Value
it: Valore

en: Actions
it: Azioni

en: Remove
it: Elimina

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Settings
it: Impostazioni

en: Subscriptions
it: Iscrizioni

en: Include
it: Includi

en: Always
it: Sempre

en: Never
it: Mai

en: External
it: Esterna

en: Option
it: Opzione

en: Source
it: Sorgente

en: Notice
it: Avviso

en: Select
it: Scegliere

en: Mapping
it: Mappatura

en: Field mapping
it: Mappatura campi

en: About
it: Informazioni

en: Element
it: Elemento

en: App Settings
it: Impostazioni app
