HubSpot (3.0.0-rc3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Subscriptions
mn: Бүртгэлүүд
