HubSpot (3.0.0-rc3) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Actions
nl: Acties

en: Remove
nl: Verwijderen

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Subscriptions
nl: Abonnementen

en: Include
nl: Insluiten

en: Always
nl: Altijd

en: Never
nl: Nooit

en: External
nl: Extern

en: Option
nl: Optie

en: Source
nl: Bron

en: Notice
nl: Mededeling

en: Select
nl: Selecteren

en: Subscription
nl: Inschrijving

en: Mapping
nl: Verwijzing

en: No subscriptions available.
nl: Geen inschrijvingen beschikbaar.

en: Field mapping
nl: Veldtoewijzing

en: About
nl: Over

en: Debugging
nl: Debuggen

en: Tracking
nl: Volgen

en: App Settings
nl: App-instellingen

en: Debugging enabled
nl: Debugging ingeschakeld
