HubSpot (3.0.0-alpha3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Remove
am: አስወግድ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Mapping
am: ማዛመድ

en: Element
am: አባል
