HubSpot (3.0.0-alpha3) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Actions
be: Дзеянні

en: Remove
be: Выдаліць

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Settings
be: Налады

en: Always
be: Заўжды

en: Never
be: Ніколі

en: Notice
be: Паведамленне

en: Select
be: Выбраць

en: About
be: Аб
