HubSpot (3.0.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Always
kn: ಯಾವಾಗಲೂ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: External
kn: ಬಾಹ್ಯ

en: Notice
kn: ಸೂಚನೆ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Element
kn: ಘಟಕ

en: Debugging
kn: ದೋಷನಿವಾರಣೆ
