HubSpot (3.0.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Notice
ml: നോട്ടീസ്

en: Mapping
ml: മാപ്പിംഗ്
