HubSpot (3.0.0-rc3) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Settings
ro: Setări

en: Subscriptions
ro: Abonări

en: Always
ro: Întotdeauna

en: Never
ro: Niciodată

en: External
ro: Extern

en: Option
ro: Opțiune

en: Source
ro: Sursă

en: Notice
ro: Notificare

en: Select
ro: Alege

en: Mapping
ro: Mapare

en: About
ro: Despre

en: Debugging
ro: Depanare
