HubSpot (3.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Actions
ru: Действия

en: Remove
ru: Удалить

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Settings
ru: Настройки

en: Subscriptions
ru: Подписки

en: Always
ru: Всегда

en: Never
ru: Никогда

en: External
ru: Внешний

en: Notice
ru: Уведомление

en: Select
ru: Выбрать

en: Subscription
ru: Подписка

en: Mapping
ru: Соответствия

en: No subscriptions available.
ru: Нет доступных подписок.

en: About
ru: Информация

en: I agree
ru: Я согласен

en: Element
ru: Элемент

en: Debugging
ru: Отладка

en: (@time ago)
ru: (@time назад)
