HubSpot (3.0.0-alpha3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Actions
te: చర్యలు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Always
te: ఎల్లప్పుడూ

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: About
te: గురించి
