HubSpot (8.x-1.0-alpha6) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Actions
af: Aksies

en: Remove
af: Verwyder

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Settings
af: Verstellings

en: Never
af: Nooit
