HubSpot (8.x-1.0-alpha6) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Remove
ar: حذف

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Subscriptions
ar: الاشتراكات

en: Never
ar: أبدا

en: External
ar: خارجي

en: Notice
ar: إعلام

en: Mapping
ar: إقران

en: No subscriptions available.
ar: لا اشتراكات متاحة.

en: About
ar: حول

en: Element
ar: عنصر

en: Debugging
ar: تصحيح الأخطاء
