HubSpot (8.x-1.0-alpha6) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Actions
ast: Aiciones

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Never
ast: Nunca
