HubSpot (8.x-1.0-alpha6) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Value
de: Wert

en: Actions
de: Aktionen

en: Remove
de: Entfernen

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Settings
de: Einstellungen

en: Subscriptions
de: Abonnements

en: Always
de: Immer

en: Never
de: Nie

en: External
de: Extern

en: Notice
de: Hinweis

en: Select
de: Auswählen

en: Subscription
de: Abonnement

en: Mapping
de: Zuordnung

en: No subscriptions available.
de: Keine Abonnements verfügbar.

en: About
de: Über

en: I agree
de: Ich stimme zu

en: Debugging
de: Fehlersuche

en: Tracking
de: Nachverfolgung

en: Field Mapping
de: Felder Mapping

en: App Settings
de: Anwendungseinstellungen

en: Debugging enabled
de: Fehlersuche aktiviert
