HubSpot (8.x-1.0-alpha6) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Subscriptions
el: Συνδρομές

en: Always
el: Πάντα

en: Never
el: Ποτέ

en: External
el: Εξωτερικό

en: Notice
el: Ειδοποίηση

en: Select
el: Επιλογή

en: Mapping
el: Αντιστοίχιση

en: No subscriptions available.
el: Δεν υπάρχουν συνδρομές.

en: About
el: Περί

en: Debugging
el: Αποσφαλμάτωση
