HubSpot (8.x-1.0-alpha6) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Actions
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: Subscriptions
et: Tellimused

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: External
et: Väline

en: Notice
et: Teavitus

en: Select
et: Vali

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: About
et: Programmist

en: Debugging
et: Silumine
