HubSpot (8.x-1.0-alpha6) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Actions
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Subscriptions
lv: Parakstīšanās

en: Always
lv: Vienmēr

en: Never
lv: Nekad

en: External
lv: Ārējais

en: Notice
lv: Paziņojums

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Subscription
lv: Parakstīšanās

en: Mapping
lv: Attiecinājums

en: No subscriptions available.
lv: Nav pieejama neviena parakstīšanās.

en: About
lv: Par

en: Element
lv: Elements

en: Debugging
lv: Atkļūdošana

en: App Settings
lv: Lietojumprogrammas uzstādījumi
