HubSpot (8.x-1.0-alpha6) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Actions
ps: چارې

en: Remove
ps: لركول

en: Settings
ps: امستنې

en: Never
ps: هيڅکله

en: Select
ps: غوره

en: About
ps: په اړه
