HubSpot (8.x-1.0-alpha6) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Actions
ca: Accions

en: Remove
ca: Elimina

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Subscriptions
ca: Subscripcions

en: Always
ca: Sempre

en: Never
ca: Mai

en: External
ca: Extern

en: Notice
ca: Notificació

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Subscription
ca: Subscripció

en: Mapping
ca: Associacions

en: No subscriptions available.
ca: No hi ha subscripcions disponibles.

en: About
ca: Detalls

en: Debugging
ca: Depuració

en: Field Mapping
ca: Associació de camps
