HubSpot (8.x-1.0-alpha6) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Remove
cy: Symud

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Never
cy: Byth

en: Select
cy: Dewis
