HubSpot (8.x-1.0-alpha6) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Actions
eo: Agoj

en: Remove
eo: Forigu

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Never
eo: Neniam

en: Mapping
eo: Mapigo
