HubSpot (8.x-1.0-alpha6) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Actions
jv: Aksi

en: Remove
jv: Buwang

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Never
jv: Ora tahu

en: About
jv: Ngenani
