HubSpot (8.x-1.0-alpha6) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Remove
sv: Ta bort

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Subscriptions
sv: Prenumerationer

en: Always
sv: Alltid

en: Never
sv: Aldrig

en: External
sv: Extern

en: Notice
sv: Notering

en: Select
sv: Välj

en: Subscription
sv: Prenumeration

en: Mapping
sv: Mappning

en: No subscriptions available.
sv: Inga prenumerationer tillgängliga.

en: About
sv: Om

en: Debugging
sv: Felsökning
