HubSpot (8.x-1.0-alpha6) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Actions
tr: Eylemler

en: Remove
tr: Kaldır

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Subscriptions
tr: Abonelikler

en: Always
tr: Her zaman

en: Never
tr: Asla

en: External
tr: Harici

en: Notice
tr: Dikkat

en: Select
tr: Seç

en: Mapping
tr: Eşleştirme

en: About
tr: Hakkında

en: Element
tr: Öğe

en: Debugging
tr: Hata ayıklama
