HubSpot (8.x-1.0-alpha6) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: About
ug: ھەققىدە
