Hubspot Integration (2.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Add another item
az: Başqa bir element əlavə edin

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə
