hubspot_integration (2.0.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Add another item
et: Lisa uus

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: Sort
et: Järjesta

en: Multiple-value handling
et: Mitmikväärtuste käsitlemine
