Hubspot Integration (2.1.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Vocabularies
el: Λεξιλόγια

en: Add new item
el: Προσθήκη νέου αντικειμένου

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Add another item
el: Προσθήκη ενός ακόμα αντικειμένου

en: Mapping
el: Αντιστοίχιση
