Hubspot Integration (2.2.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Vocabularies
ar: المعاجم

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Add another item
ar: أضف عنصراً آخراً

en: Mapping
ar: إقران

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
ar: عرض المحتوى إذا كان يحتوي على مصطلحات التصنيف المحددة، أو العناصر التابعة للمصطلحات المحددة. نظرًا للتعقيد الإضافي، فإن هذا يحتوي على خيارات أقل من النسخ بدون عمق.
