Hubspot Integration (2.2.2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Vocabularies
oc: Vocabularis

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Add another item
oc: Apondètz un autre element

en: Limit terms by vocabulary
oc: Limitar los tèrmes per vocabulari

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
oc: Aficha lo contengut s'il possède los tèrmes de taxonomia seleccionats o de tèrmes enfants de ceux-ci. En rason d'una complexité addicionala, aqueste paramètre possède mens d'opcions que las versions sens prigondor.

en: Multiple-value handling
oc: Gestion a valor multiple.

en: Filter to items that share all terms
oc: Filtrar per elements que partejan totes los tèrmes

en: Filter to items that share any term
oc: Filtrar per elements que partejan n'importe quel tèrme
