Hubspot Integration (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Add another item
az: Başqa bir element əlavə edin

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: Limit terms by vocabulary
az: Terminləri lüğətə görə məhdudlaşdırın

en: Multiple-value handling
az: Çox dəyərli işləmə

en: Filter to items that share all terms
az: Bütün şərtləri paylaşan elementlərə süzün

en: Filter to items that share any term
az: İstənilən termini paylaşan elementlərə süzün
