hubspot_integration (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Vocabularies
he: אוצרות מילים

en: Add another item
he: הוספת עוד פריט

en: Mapping
he: מיפוי

en: Limit terms by vocabulary
he: הגבל מושגים לפי אוצר מילים
