hubspot_integration (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Vocabularies
id: Kosakata-kosakata

en: Client ID
id: ID Klien

en: Add another item
id: Tambahkan item lain

en: Mapping
id: Pemetaan

en: Limit terms by vocabulary
id: Batasi istilah dengan kosa kata
