ibis (A W3CSS subtheme) (1.0.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Header
fa: سربرگ

en: 1
fa: ۱

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Highlighted
fa: موارد برجسته
