ibis (A W3CSS subtheme) (1.0.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Page Title
oc: Títol de la pagina

en: Right Sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Left Sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
