ibis (A W3CSS subtheme) (1.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Page Title
az: Səhifə başlığı
