ibis (A W3CSS subtheme) (1.0.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü
