ibis (A W3CSS subtheme) (1.0.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Header
ne: हेडर

en: 1
ne: १

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
