IBM Watson (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Language
az: Dil

en: Password
az: Parol

en: Reference
az: Istinad

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Field types
az: Sahə növləri
