IBM Watson (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Reference
el: Αναφορά

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: An entity field containing an entity reference.
el: Ένα πεδίο οντότητας που περιέχει μια αναφορά οντότητας.
