IBM Watson (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Password
fi: Salasana

en: Reference
fi: Viittaus

en: User name
fi: Käyttäjän nimi

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: An entity field containing an entity reference.
fi: Entiteettikenttä sisältäen entiteettiviittauksen.
