IBM Watson (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Reference
nl: Referentie

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Field types
nl: Veldtypes

en: An entity field containing an entity reference.
nl: Entiteitveld met een entiteitsreferentie.
