Icecast Streaming Server (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Date
cs: Datum

en: Logs
cs: Logy

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Genre
cs: Žánr

en: View
cs: Zobrazit

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Directory
cs: Adresář

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Channels
cs: Kanály

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
