Icecast Streaming Server (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Logs
km: កំណត់​ហេតុ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ
